• ADIFEX

Tasr

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tasr

Tenis-Australian: Schmiedlová neuspela v 1. kole kvalifikácie

Melbourne 10. januára (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová neuspela v 1. kole kvalifikácie na úvodný grandslamový turnaj sezóny Australian Open. So šiestou nasadenou Srbkou ruského pôvodu Vesnou Dolončovou prehrala hladko v dvoch setoch
10. 01. 2013
Tasr Více zde

OPRAVA: Tenis: Blaško vypadol v 2. kole na Slovak Junior Indoor (SÚHRN)

Športová redakcia TASR prosí odberateľov, aby si v správe SR-Tenis-Slovak-Junior-Indoor-1.-2.kolo-výsledky-súhrn, vydanej o 08.10 h, opravili v hlavičke, perexe a výsledku: Tenis: Blaško postúpil do 3. kola na Slovak Junior Indoor (SÚHRN) Bratislava 10. j

Tenis: Najväčšie míľniky v kariére Dominiky Cibulkovej

Sydney 10. januára (TASR) - Najväčšie míľniky v kariére slovenskej tenistky Dominiky Cibulkovej: v auguste 2005 vyhrala prvý turnaj ITF v portugalskom Amarante v októbri 2006 vyhrala turnaj ITF Ritro Slovak Open v bratislavskom NTC 11. júna 2007 sa prvýk

Tenis: Cibulková po postupe do finále v Sydney: "Ďakujem slovenským fanúšikom"

Sydney 10. januára (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková sa siedmykrát v kariére prebojovala do finále dvojhry na okruhu WTA. V semifinále turnaja v austrálskom Sydney (dotácia 690. 000 dolárov) si poradila s nasadenou dvojkou a svetovou päťkou

Tenis: Isner sa pre zranenie kolena nepredstaví na Australian Open

Melbourne 10. januára (TASR) - Americký tenista John Isner pre zranenie kolena odvolal svoju účasť na úvodnom grandslamovom podujatí sezóny Australian Open v Melbourne. Isner, ktorý vlani 18 týždňov figuroval v prvej desiatke svetového rebríčka a vo fin

Tenis: Cibulková postúpila do finále turnaja WTA v Sydney, čaká ju Radwaňská

Tenis: Blaško postúpil do 3. kola na Slovak Junior Indoor (SÚHRN)

Bratislava 10. januára (TASR) - Slovenský tenista Martin Blaško postúpil do 3. kola turnaja chlapcov na jubilejnom 20. ročníku podujatia Slovak Junior Indoor v Bratislave. V súťaži dievčat uspeli v 1. kole Tamara Kupková, Monika Staniková. chlapci - dvo

Tenis: Stephensová postúpila do semifinále turnaja v Hobarte (2)

Hobart 10. januára (TASR) - dvojhra - štvrťfinále: Sloane Stephensová (8-USA) - Lauren Davisová (USA) 6:3, 4:6, 7:5, Mona Barthelová (9-Nem.) - Cvetana Pironková (Bul.) 6:3, 6:3, Jelena Vesninová (Rus.)

Tenis: Bennetau a Anderson do semifinále na turnaji v Sydney

Sydney 10. januára (TASR) - Francúz Julien Benneteau a Juhoafričan Kevin Anderson sa na tenisovom turnaji v austrálskom Sydney stali prvými semifinalistami. Benneteau zdolal vo štvrťfinále Američana Ryana Harrisona 6:4, 6:2, Anderson zvíťazil nad Uzbekom

Tenis: Barthelová a Vesninová do semifinále turnaja v Hobarte

Hobart 10. januára (TASR) - Nemka Mona Barthelová a Ruska Jelena Vesninová sa stali prvými semifinalistkmai na tenisovom turnaji v Hobarte. Barthelová v pozícii nasadenej deviatky vyhrala vo štvrťfinále nad Bulharkou Cvetanou Pironkovou dvakrát 6:3, v dru

Tenis: A. Radwaňská prvou finalistkou na turnaji v Sydney

Sydney 10. januára (TASR) - Poľská tenistka Agnieszka Radwaňská sa stala prvou finalistkou turnaja v Sydney. V semifinále potvrdila úlohu nasadenej jednotky a v dvoch setoch zdolala Číňanku Na Li (4) 6:3, 6:4. dvojhra - semifinále: Agnieszka Radwaňská (1-

Tenis:Lacko prehral vo štvrťfinále dvojhry na turnaji v Aucklande s Ferrerom (3)

Auckland 10. januára (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Lacko neuspel vo štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP v novozélandskom Aucklande (dotácia 433. 400 dolárov). Zverenec trénera Ladislava Simona prehral s najvyššie nasadeným Španielom Davidom Ferrerom za