Aktuality

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality

news img

Seniori na DIXONE

V tenisovej hale klubu TC DIXON TENISIA sa 1. - 3. marca 2013 za účasti hráčov zo Slovenska, Česka, Maďarska, Poľska, Kanady, Ukrajiny a Talianska uskutočnil medzinárodný turnaj seniorov v kategóriách 35+ až 70+.

05. 03. 2013
Aktuality Více zde

news img

EMPIRE CUP sa blíži

Súčasťou turnajového kalendára TC EMPIRE Trnava je halový medzinárodný turnaj chlapcov a dievčat do 18 rokov 4. kategórie EMPIRE CUP U18. Začína sa 11. marca a je vrcholom zimnej sezóny pre domácich hráčov, ktorí majú príležitosť si zmerať sily s medzinárodnou konkurenciou.

news img

Kližan je už na 26. mieste

Hoci Martin Kližan (23 r.) minulý týždeň nehral na turnaji, v pondelok sa posunul v rebríčku o jednu priečku a k 4. marcu 2013 zaknihoval 26. miestom na svete svoje najlepšie postavenie v kariére.

04. 03. 2013

news img

Úspech Schmiedlovej

Výber slovenských juniorov v zložení Jakub Oravec, Martin Blaško a Kristína Schmiedlová štartoval 24. 2. – 3. 3. 2013 v litovskom meste Siauliai na turnaji ITF 2. kategórie. Najväčší úspech dosiahla semifinalistka Kristína Schmiedlová (na snímke).

news img

Lacko a Simon do zámoria

Lukáš Lacko s trénerom Ladislavom Simonom (na snímke) v sobotu odlietajú na turnaje do zámoria. Od daviscupového stretnutia a následného turnaja v Záhrebe, kde v prvom kole Lacko zápas skrečoval, sa pre problémy s chrbtom od začiatku februára liečil a s tréningom začal pred týždňom.