Aktuality

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality

news img

V Piešťanoch jubilejný turnaj

Už 20. ročník turnaja do 14 rokov najvyššej európskej kategórie na dvorcoch TK Kúpele Piešťany nepriniesol pre slovenských mladých hráčov výraznejší úspech. Pre 13-ročnú Roháčovú to však bol dobrý prísľub do budúceho roka.

20. 05. 2013
Aktuality Více zde

news img

Do Paríža 15 Slovákov

Dnes vyžrebujú kvalifikáciu Roland Garros 2013. Rozohrajú ju dvojhrou mužov v utorok 21. mája od 10.00 h. Hlavná súťaž štartuje v nedeľu 26. mája, vyžrebujú ju 24. mája o 11.30. Tohto roku sa v Paríži predpokladá účasť 15 slovenských tenistov.

news img

Gombos vyhral v Moste

Norbert Gombos, hráč NTC, vyhral turnaj ITF kategórie futures v českom Moste (dotácia 10 000 USD). Vo finále ako siedmy nasadený zvíťazil nad Rakúšanom Dominicom Thiemom, 4:6, 6:2, 6:2.

19. 05. 2013

news img

Čepelová končí v semifinále

Slovenská fedcupová reprezentantka Jana Čepelová vo štvrťfinále Sparta Prague Open, 100-tisícového turnaja ITF v Prahe, zdolala Barboru Záhlavovú-Strýcovú 6:7(3), 6:1, 7:5. V sobotu v semifinále podľahla Lucii  Šafářovej, turnajovej dvojke, 0:6, 5:7.

18. 05. 2013

news img

Skokanom sezóny Semjan

Najväčší rebríčkový skok zo slovenských hráčov, patriacich v počítači ATP medzi prvých päťsto, urobil Marek Semjan (na snímke), ktorý sa za necelých päť mesiacov zlepšil o 210 miest.