Aktuality

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality

news img

Postup Schmiedlovej v Osake

Karolína Schmiedlová sa prebojovala do hlavnej súťaže na turnaji WTA v Osake (dotácia 235 000 USD). Vo finále kvalifikácie si ako nasadená jednotka poradila s Japonkou Eri Hozumiovou 6:2, 6:1. V 1. kole hlavnej súťaže nastúpi proti 6. nasadenej Američanke Madison Keysovej.

07. 10. 2013
Aktuality Více zde

news img

Gombos už 195.

V aktuálnom svetovom rebríčku má slovenský tenis po dlhšom čase štyroch hráčov do poradia 200. Pribudol k nim člen NTC Norbert Gombos. Po solídnych vystúpeniach na challengeroch je 195.
Do sezóny vstupoval 23-ročný zverenec trénera Borisa Borgulu na 352. mieste. Vo svetovej stovke je len Lacko. Kližan pre problémy so zápästím na turnajoch chýba a klesol až na 109. miesto.

news img

Gombos do druhej stovky!

Norbert Gombos ako kvalifikant vyradil na challengeri v belgickom Monse domáceho Bemelmansa 6:7(8), 6:3, 6:4 a postúpil do štvrťfinále. Hráč NTC v rebríčku po prvý raz prekročí dvojstovkovú hranicu.

04. 10. 2013

news img

Lacko v Tokiu vo štvrťfinále

Lukáš Lacko postúpil v Tokiu (dotácia 1 437 800 dolárov) po víťazstve nad francúzskym kvalifikantom Rogerom Vasselinom 7:5, 6:4 do svojho tretieho tohtoročného štvrťfinále na turnajoch okruhu ATP.

news img

Titul zostal v Tatrách

Majstrovský titul na šampionáte Slovenska seniorov na dvorcoch v Tatranskej Lomnici a Poprade získalo cez záverečný septembrový víkend v kategórii 45 + družstvo TK Vysoké Tatry. Viac na: www.stz.sk