• banner
STZ

ITF WTT J2 SLOVAK JUNIOR INDOOR 2022
DEJISKO: NTC aréna, Bratislava TERMÍN: 12. - 16. januára 2022
CHLAPCI: KVALIFIKÁCIA 24 hráčov, HLAVNÁ  32 hráčov, ŠTVORHRA 16 dvojíc
DIEVČATÁ: KVALIFIKÁCIA 24 hráčok, HLAVNÁ 32 hráčok, ŠTVORHRA 16 dvojíc

 

Privara na SJI titul nezískal

Dátum: 16. 01. 2022     sekcia: AKTUALITY / News

Peter Benjamín Privara neuspel vo finále dvojhry na juniorskom turnaji ITF J2 Slovak Junior Indoor 2022. Najvyššie nasadený hráč nestačil vo finále na šestku pavúka Martyna Pawelského z Poľska a podľahol mu 6:7(8), 3:6 za 101 minút. Sedemnásťročný zverenec trénera Daniela Trčku však postupom do finále dosiahol na juniorskom turnaji zatiaľ najlepší výsledok v kariére, na titul vo dvojhre však zatiaľ čaká.

Slovenskými víťazmi v singli na Slovak Junior Indoor, ktorý v tomto roku napísal už svoje 28. pokračovanie, tak zostávajú naďalej štyria hráči: Marek Šrámek (2002), Kamil Čapkovič (2004), Jakub Oravec (2012) a Alex Molčan (2015).

Foto: TENIPO

Čítať ďalej...
LIVE STREAM

LIVE STREAM

Prenos aktuálnych zápasov.

Aktuality

Kvalifikant Briand vo finále, vyzve dvojku Sačka

Dátum: 06. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Francúzsky tenista Jurgen Briand (na snímke) sa predstaví vo finále turnaja ITF WTT M15 v Bratislave. Úspešný kvalifikant zdolal v druhom semifinále Čecha Andrewa Paulsona 7:6(5), 6:1 za 111 minút. V súboji o titul vyzve nasadenú dvojku turnaja Vitalija Sačka z Ukrajiny. Finálový zápas je na programe v AXA aréne NTC v nedeľu o 10.00 h.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Sačko prvým finalistom

Dátum: 06. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Ukrajinský tenista Vitalij Sačko (na snímke) sa stal prvým finalistom turnaja ITF WTT M15 v Bratislave. V semifinálovom zápase si poradil so štvorkou podujatia Zsomborom Pirosom z Maďarska a zvíťazil 3:6, 6:3, 6:4 za 136 minút. Jeho súper vzíde z duelu medzi dvomi nenasadenými hráčmi, ktorými sú Čech Andrew Paulson a francúzsky kvalifikant Jurgen Briand. 

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Gálik s Karolom skončili vo štvrťfinále

Dátum: 04. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Matej Gálik spolu s Milošom Karolom nepostúpili do semifinále štvorhry na turnaji ITF WTT M15 v Bratislave. Vo štvrťfinále nestačili na štvrtý nasadený francúzsky pár Baptiste Crepatte, Gabriel Petit a vo vyrovnanom zápase mu podľahli 7:6(6), 4:6, 8-10 za 90 minút. Obaja hráči NTC si pripíšu do deblového rebríčka ATP svoje prvé dva body. Bratislavský turnaj tak bude od piatka už bez domáceho zastúpenia.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Palovič prehral v druhom kole

Dátum: 04. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Lukáš Palovič skončil na turnaji ITF WTT M15 Bratislava vo dvojhre v druhom kole. Nad sily zverenca trénera Milana Martinca a kondičného Dávida Olasza bol štvrtý nasadený Maďar Zsombor Piros, ktorému podľahol 3:6, 2:6 za 80 minút. Za postup do druhého kola si do singlového rebríčka ATP pripíše svoj prvý bod.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Gálik s Karolom ďalej

Dátum: 03. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Matej Gálik spolu s Milošom Karolom postúpili do štvrťfinále štvorhry na turnaji ITF WTT M15 v Bratislave. V prvom kole si poradili s rakúsko-českou dvojicou Kris Krawcewicz, Yvo Panák a zvíťazili 6:4, 6:4 za 64 minút. Hráči NTC a držitelia voľnej karty sa v súboji o postup do semifinále stretnú so štvrtým nasadeným francúzskym párom Crepatte, Petit.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Palovič ďalej, zdolal Pokorného

Dátum: 03. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Lukáš Palovič (na snímke) postúpil ako jediný slovenský zástupca do druhého kola dvojhry na turnaji ITF WTT M15 v Bratislave. V úvodnom kole si poradil s krajanom a kamarátom z NTC Lukášom Pokorným vo vyrovnanom zápase 7:6(4), 7:5 za rovné dve hodiny. Zverenec trénera Milana Martinca si v druhom kole zmeria sily so štvrtým nasadeným Zsomborom Pirosom z Maďarska. Devätnásťročný rodák z Prešova si vďaka víťazstvu v prvom kole pripíše do rebríčka ATP svoj prvý bod.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Minárik končí v singli i debli

Dátum: 03. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Krištof Minárik (na snímke) nepostúpil do druhého kola na turnaji ITF WTT M15 v Bratislave. Držiteľ voľnej karty nestačil v úvodnom kole na kvalifikanta Constantina Bittouna Kouzmineho a prehral 6:2, 4:6, 4:6 za 140 minút. Zverenec trénera Borisa Borgulu nastúpil v stredu aj vo štvorhre. Spolu s Jánosom Feketem podľahli českej dvojici Andrew Paulson, Patrik Rikl 2:6, 4:6 za necelú hodinu.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Novanský aj Naď v prvom kole prehrali

Dátum: 03. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Michal Novanský (na snímke) a Peter Naď prehrali v prvom kole dvojhry na turnaji ITF WTT M15 Bratislava. Držiteľ voľnej karty Novanský dlho vzdoroval nasadenej jednotke Baptistemu Crepatemu z Francúzska (368. ATP), no napokon prehral 6:3, 2:6, 2:6 za 126 minút. Do druhého kola sa neprebojoval ani úspešný kvalifikant Naď. Ten nestačil na siedmeho nasadeného Francúza Kyriana Jacqueta a podľahol mu 3:6, 2:6 za 65 minút.

Novanský (zverenec Milana Martinca) a Naď (zverenec Ľubomíra Kurhajca) sa spolu predstavili aj vo štvorhre. V utorok nestačili na tretí nasadený rakúsky pár Alexander Erler, Lenny Hampel, ktorému podľahli 5:7, 4:6.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Slovenskí deblisti v utorok vypadli

Dátum: 02. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

V utorok na turnaji ITF WTT M15 v Bratislave zasiahli do bojov vo štvorhre dve slovenské dvojice. Peter Naď spolu s Michalom Novanským, ktorí na turnaji štartovali vďaka voľnej karte, nestačili v prvom kole na tretí nasadený rakúsky pár Alexander Erler, Lenny Hampel a podľahli mu 5:7, 4:6. Rovnako za kratší koniec ťahali aj Lukáš Palovič s Lukášom Pokorným (na snímke). V zápase proti druhému nasadenému talianskemu páru Riccardo Balzerani, Francesco Forti tesne prehrali 4:6, 6:3, 7-10 a neobhája tak finále z novembrového bratislavského turnaja rovnakej kategórie.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Naď postúpil do hlavnej

Dátum: 02. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Peter Naď (na snímke) postúpil do hlavnej súťaže na turnaji ITF WTT M15 v Bratislave. Vo finále kvalifikácie si v derby dvoch domácich hráčov poradil s Milošom Karolom a zdolal ho 6:3, 6:3. O postup do hlavnej súťaže bojoval v AXA aréne NTC aj posledný Slovák v kvalifikácii Michal Krajčí. Ten však nestačil na Maďara Zsombora Velcza a podľahol mu 0:6, 3:6. V hlavnej časti pavúka sa tak predstaví päť domácich hráčov - okrem Naďa sú to Lukáš Pokorný, Lukáš Palovič, Krištof Minárik a Michal Novanský. Zápasy prvého kola dvojhry majú na programe v stredu.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Karol, Naď a Krajčí zabojujú o hlavnú

Dátum: 01. 03. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Z deviatich slovenských zástupcov v kvalifikácii turnaja ITF WTT M15 v Bratislave sa do druhého kola prebojovali traja hráči. Miloš Karol, Peter Naď a Michal Krajčí (na snímke) zdolali svojich súperov a v utorok zabojujú o postup do hlavnej súťaže turnaja. Práve Karol a Naď nastúpia proti sebe, Krajčí si zmeria sily s Maďarom Zsomborom Velczom. Minimálne jeden Slovák tak ešte doplní štvoricu domácich hráčov v hlavnom pavúku, ktorí od Slovenského tenisového zväzu dostali priamu voľnú kartu - Michal Novanský, Krištof Minárik, Lukáš Pokorný a Lukáš Palovič.

FOTO: Dušan Barbuš

Čítať ďalej...

Kvalifikácia vyžrebovaná, predstaví sa 9 Slovákov

Dátum: 28. 02. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

V nedeľu podvečer vyžrebovali v Národnom tenisovom centre kvalifikáciu turnaja ITF WTT M15 Bratislava. V prvom kole eliminačnej časti sa predstaví deväť Slovákov. Traja domáci hráči sa do nej dostali priamo - Miloš Karol (na snímke), János Fekete a Nikolas Ľahký. Šiesti budú štartovať  vďaka voľnej karte - Matej Gálik, Peter Naď, Radovan Michalik, Michal Krajčí, Jakub Kaťuch a Andrej Krajčík. Kvalifikácia sa v AXA aréne NTC začína v pondelok o 10.00 h.

Čítať ďalej...

Slováci štartujúci na voľné karty

Dátum: 25. 02. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

Turnaj kategórie ITF WTT M15 v bratislavskom NTC sa nezadržateľne blíži. V stredu sa na Slovenskom tenisovom zväze rozhodlo o držiteľoch voľných kariet do hlavnej súťaže i kvalifikácie. Z domácich hráčov dostali kartu do hlavnej súťaže Lukáš Pokorný (na snímke), Lukáš Palovič a Michal Novanský. V kvalifikácii sa predstavia Krištof Minárik, János Fekete, Miloš Karol, Matej Gálik, Peter Naď a Andrej Krajčík. V hlavnej časti sa vďaka voľnej karte predstaví aj mladý český hráč Andrew Paulson.

Čítať ďalej...

V marci odštartuje mužská pätnástka

Dátum: 19. 02. 2021     sekcia: AKTUALITY / News

V Národnom tenisovom centre sa v prvý marcový týždeň (1. - 7. marca 2021) uskutoční mužský turnaj ITF WTT M15 Bratislava. Najvyššie nasadeným hráčom podľa akceptácie by mal byť Francúz Baptiste Crepatte (360. ATP), dvojkou Čech Jan Šátral (362. ATP) a trojkou Ukrajinec Vitalij Sačko (403. ATP). Štvrtý v poradí je vlaňajší víťaz novembrového turnaja Zizou Bergs z Belgicka, ktorý sa už vtedy netajil tým, že v hlavnom meste Slovenska sa mu páči a rád sa na ďalšie turnaje do NTC opäť vráti.

Čítať ďalej...

Belgičan Zizou Bergs víťazom turnaja

Dátum: 29. 11. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Belgický tenista Zizou Bergs (na snímke vpravo) sa stal víťazom turnaja ITF WTT M15 Bratislava 2020.  Šiesty nasadený hráč zvíťazil vo finále nad päťkou pavúka Bogdanom Bobrovom z Ruska 6:4, 6:2 za 76 minút. Dvadsaťjedenročný Belgičan prešiel celým turnajom bez straty setu a pripísal si prvé turnajové víťazstvo v tomto roku. Bratislavský titul bol celkovo štvrtý kariérny na okruhu ITF medzi mužmi.

Čítať ďalej...

Partneri

Peugeot
STZ
Seekersport
iFortuna