• PEUGEOT
 • J&T BANKA
 • COOP JEDNOTA
 • ADIFEX

RG: Mihalíková končí v 1. kole

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » RG: Mihalíková končí v 1. kole

 
news img

Tereza Mihalíková s Estónkou Kaiou Kanepiovou nepostúpili do druhého kola štvorhry na grandslamovom turnaji Roland Garros. Na parížskej antuke nestačili v úvodnom zápase na bielorusko-brazílsky pár Victoria Azarenková, Beatriz Haddadová Maiová a podľahli mu hladko 0:6, 1:6 za necelú hodinu. Najlepším grandslamovým výsledkom dvadsaťštyriročnej Mihalíkovej tak zostáva osemfinále z tohtoročného Australian Open.

FOTO: Marleen Fouchier

 

Fotogaléria


 •  


 •  


 •  


 •  


 •  


 •  


 •  


 •  


 •  

 
 
Vložené: 31. 05. 2023       Kategória: Aktuality
 
news img

Masaryk vo štvorhre na Masters

Tomáš Masaryk sa ako prvý slovenský tenisový reprezentant na vozíku zúčastnil na grandslamovom turnaji. Na US Open 2023 v kategórii quad prehral v dvojhre v prvom kole, no vo štvorhre sa s Brazílčanom Silvom prebojovali do semifinále. Tento zápas museli smolne skrečovať kvôli zlomenej opierke na vozíku spoluhráča. Postupom do semifinále však spečatili svoju účasť na koncoročnom Turnaji majstrov, ktorý sa bude konať na prelome októbra a novembra v  Barcelone.

29. 09. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

ME U16: Poklemba víťazom útechového pavúka

Filip Poklemba (na snímke vpravo) vyhral útechový pavúk dvojhry na majstrovstvách Európy hráčov do 16 rokov v Parme (25. 9. - 1. 10. 2023). V prvom zápase hlavnaj súťaže síce prehral so štvrtým nasadeným Justinom Engelom z Nemecka, no v útechovom pavúku nenašiel premožiteľa ani v jednom z piatich zápasov a bez straty setu sa tešil z prvenstva. Vo finále zdolal nasadenú trojku Andreasa Messisa z Grécka hladko 4:0, 4:1.

29. 09. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

ME U16: Pohánková je v semi!

Mia Pohánková (na snímke) zabojuje o postup do finále dvojhry na majstrovstvách Európy hráčov do 16 rokov v talianskej Parme (25. 9. - 1. 10. 2023). V pozícii nasadenej dvanástky zvíťazila vo štvrťfinále nad dvojkou pavúka Charo Esquivovou Bañulsovou zo Španielska a zdolala ju 6:2, 6:3. V semifinále si zmeria sily s nasadenou trojkou Rositsou Denčevovou z Bulharska. Pätnásťročná hráčka Národného tenisového centra bola aj vo štvrťfinále štvorhry, spolu so Soňou Depešovou v ňom nestačili práve na bulharské duo Denčevová, Janevová a podľahli mu 4:6, 4:6.

29. 09. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

Hrunčáková v Ningbe bez finále

Viktória Hrunčáková nezabojuje o titul vo štvorhre na turnaji WTA 250 v čínskom Ningbe (259 303 USD, tvrdý povrch vonku). Spolu s Holanďankou Arantxou Rusovou nestačili na najvyššie nasadenú nemecko-ruskú dvojicu Laura Siegemundová, Vera Zvonarjovová a podľahli jej hladko 3:6, 1:6 za 70 minút. Zverenka trénera Tomáša Hrunčáka a kondičného Kristiána Cupáka má doposiaľ na svojom konte štyri tituly zo štvorhry na okruhu WTA.

29. 09. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

ME U16: Pohánková v štvrtom kole dvojhry

Mia Pohánková sa prebojovala do štvrtého kola dvojhry na majstrovstvách Európy hráčov do 16 rokov v talianskej Parme (25. 9. - 1. 10. 2023). V pozícii nasadenej dvanástky mala v úvodnom kole voľný žreb, v ďalších dvoch zápasoch zdolala svoje súperky bez straty setu. V súboji o postup do štvrťfinále nastúpi proti šiestej nasadenej Švédke Wallbergovej. Pätnásťročná hráčka Národného tenisového centra pokračuje na turnaji aj vo štvorhre, spolu so Soňou Depešovou sú už vo štvrťfinále.

28. 09. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

Hrunčáková je už v semifinále

Viktória Hrunčáková postúpila do semifinále štvorhry na turnaji WTA 250 v čínskom Ningbe (259 303 USD, tvrdý povrch vonku). Spolu s Holanďankou Arantxou Rusovou viedli vo štvrťfinále nad rusko-čínskym párom Valeria Savinichová, Xiaodi You 5:4 s brejkom, keď im súperky zápas skrečovali. V súboij o postup do finále vyzvú najvyššie nasadenú nemecko-ruskú dvojicu Laura Siegemundová, Vera Zvonarjovová.

27. 09. 2023
Aktuality Více zde