• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Kovalík na Tenerife postúpil

Jozef Kovalík postúpil do druhého kola dvojhry na challengeri 75 na španielskom ostrove Tenerife (74 825 eur, tvrdý povrch vonku). V úvodnom zápase si poradil s Bulharom Iliyanom Radulovom a zdolal ho 7:5, 6:2 za 87 minút. Tridsaťjedenročný slovenský reprezentant si v ďalšom kole zmeria sily s piatym nasadeným Číňanom Bu Yunchaokete.

Molčan v Santiagu končí v 1. kole

Alex Molčan sa neprebojoval do druhého kola dvojhry na turnaji ATP 250 v čilskom Santiagu (742 350 USD, antuka vonku). Úspešný kvalifikant nestačil v úvodnom kole hlavnej súťaže na Argentínčana Federica Coriu (88. ATP) a podľahol mu 1:6, 6:7(1) za 95 minút. Zverenec trénerov Tibora Tótha a Lukáša Lacka nevyužil v druhom sete vedenie 3:1. Do rebríčka ATP si pripíše 13 bodov za postup z kvalifikácie.

Na tenis do Peugeot arény

Od roku 2024 ponesie najvýznamnejší tenisový stánok na Slovensku nový názov - Peugeot aréna. Pomenovanie reprezentačnej arény po známej automobilovej značke je výsledkom dlhodobého partnerstva Slovenského tenisového zväzu a spoločnosti Peugeot, ktoré teraz rozšírili aj na názov centrálnej haly NTC. Najbližším veľkým podujatím v Peugeot aréne v Bratislave bude reprezentačný súboj v Pohári Billie Jean Kingovej Slovensko – Slovinsko, ktoré je naplánované na 12. a 13. apríla 2024.

BJKC: Vstupenky sú už v predaji

V aprílovom kvalifikačnom stretnutí slovenskej reprezentácie v Pohári Billie Jean Kingovej nastúpi Slovensko proti Slovinsku. V Peugeot aréne Národného tenisového centra sa 12. a 13. apríla 2024 rozhodne o tom, ktorý z tímov postúpi na finálový turnaj BJKC 2024 do španielskej Sevilly. Vstupenky na stretnutie si môžete už teraz zakúpiť v sieťach www.predpredaj.sk, www.ticketportal.sk a na recepcii NTC.

 
 

Aktuálne informácie